KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46632646
DIČ: 2023525185
IČ DPH: SK2023525185
Dolné Orešany 31, Dolné Orešany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolné Orešany 31, Dolné Orešany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 25. 5. 2012
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2012
Spisová značka: Sro/29475/T
Predmet podnikania (výber): kamenárstvo; výroba kamenných obkladačiek a dlaždíc; výroba cementového tovaru a umelého kameňa …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Július Horváth od 25. 5. 2012
    konateľspoločník
  • Lenka Horváthová od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. v roku 2025 znížila stratu o 78 % na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 87,9 tis. €.

87,9 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Strata
55,1 tis. €
Aktíva
7,9 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 982, 2022 2,2 tis., 2023 884, 2024 −13,7 tis., 2025 −3,0 tis.202198220222,2 tis.20238842024−13,7 tis.2025−3,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,6 tis., 2022 81,4 tis., 2023 70,2 tis., 2024 80,6 tis., 2025 87,9 tis.202172,6 tis.202281,4 tis.202370,2 tis.202480,6 tis.202587,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,9 tis. € -3,0 tis. €
2024 80,6 tis. € -13,7 tis. €
2023 70,2 tis. € 884 €
2022 81,4 tis. € 2,2 tis. €
2021 72,6 tis. € 982 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie7,9 tis. €
  • Záväzky47,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. v konkurze?

KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. tržby 87,9 tis. €.

Je firma KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. vykázala stratu 3,0 tis. €.

Je KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. platiteľom DPH?

KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. sídli?

KAMENÁRSTVO HORVÁTH spol. s r.o. má sídlo na adrese Dolné Orešany 31, Dolné Orešany, 919 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026