FGX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46621636
DIČ: 2023486014
IČ DPH: SK2023486014
Panenská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 19. 4. 2012
Základné imanie: 80,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 6. 2012
Spisová značka: Sro/163355/B
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; organizovanie kurzov, školení a seminárov; opracovávanie kovu jednoduchým spôsobom …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FGX, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 68 % na 44,5 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
44,5 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
338,6 tis. €
Aktíva
209,6 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
12,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,1 tis., 2022 9,7 tis., 2023 25,8 tis., 2024 26,5 tis., 2025 44,5 tis.20218,1 tis.20229,7 tis.202325,8 tis.202426,5 tis.202544,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 898,9 tis., 2022 417,2 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,1 mil.2021898,9 tis.2022417,2 tis.20231,2 mil.20241,6 mil.20251,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,2 mil., 2022 417,2 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,1 mil.20211,2 mil.2022417,2 tis.20231,2 mil.20241,6 mil.20251,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 204, 2022 3,1 tis., 2023 6,9 tis., 2024 11,1 tis., 2025 12,3 tis.202120420223,1 tis.20236,9 tis.202411,1 tis.202512,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 44,5 tis. €
2024 1,6 mil. € 26,5 tis. €
2023 1,2 mil. € 25,8 tis. €
2022 417,2 tis. € 9,7 tis. €
2021 898,9 tis. € 8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok116,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky201,7 tis. €
  • Finančné účty18,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie80,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov84,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky97,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky31,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FGX, s.r.o. v konkurze?

FGX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FGX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FGX, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma FGX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FGX, s.r.o. dosiahla zisk 44,5 tis. €.

Je FGX, s.r.o. platiteľom DPH?

FGX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FGX, s.r.o. sídli?

FGX, s.r.o. má sídlo na adrese Panenská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026