FIT UP Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46612700
DIČ: 2023492350
IČ DPH: SK2023492350
Dopravná 1364/11, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dopravná 1364/11, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.04
Dátum vzniku: 30. 3. 2012
Základné imanie: 437,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2012
Spisová značka: Sro/57720/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Uhrín od 30. 3. 2021
    konateľ
  • ANAS s.r.o. od 1. 12. 2022
    spoločník
  • BOPAL CORPORATION Limited od 1. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FIT UP Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 326,8 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 3,6 mil. €.

3,6 mil. €
Tržby
326,8 tis. €
Zisk
3,6 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
22,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −135,7 tis., 2022 77,8 tis., 2023 235,5 tis., 2024 290,2 tis., 2025 326,8 tis.2021−135,7 tis.202277,8 tis.2023235,5 tis.2024290,2 tis.2025326,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,9 mil., 2023 3,1 mil., 2024 3,3 mil., 2025 3,6 mil.20211,2 mil.20221,9 mil.20233,1 mil.20243,3 mil.20253,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 mil. € 326,8 tis. €
2024 3,3 mil. € 290,2 tis. €
2023 3,1 mil. € 235,5 tis. €
2022 1,9 mil. € 77,8 tis. €
2021 1,2 mil. € -135,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok15,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok145,3 tis. €
  • Zásoby97,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky216,0 tis. €
  • Finančné účty353,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie437,0 tis. €
  • Kapitálové fondy94,1 tis. €
  • Fondy zo zisku30,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov445,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie326,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky813,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FIT UP Slovakia s.r.o. v konkurze?

FIT UP Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FIT UP Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FIT UP Slovakia s.r.o. tržby 3,6 mil. €.

Je firma FIT UP Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FIT UP Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 326,8 tis. €.

Je FIT UP Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

FIT UP Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FIT UP Slovakia s.r.o. sídli?

FIT UP Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Dopravná 1364/11, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026