EURO MM SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46609164
DIČ: 2023505396
IČ DPH: SK2023505396
Štrková 4/585, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štrková 4/585, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 27. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2012
Spisová značka: Sro/56422/L
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Mihalčatin od 27. 3. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EURO MM SK s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,7 tis. € a tržby jej narástli na 196,5 tis. €.

196,5 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
78,3 tis. €
Aktíva
45,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −30,9 tis., 2022 12,3 tis., 2023 31,2 tis., 2024 −23,1 tis., 2025 14,7 tis.2021−30,9 tis.202212,3 tis.202331,2 tis.2024−23,1 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,8 tis., 2022 47,3 tis., 2023 196,3 tis., 2024 16,3 tis., 2025 196,5 tis.202110,8 tis.202247,3 tis.2023196,3 tis.202416,3 tis.2025196,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 196,5 tis. € 14,7 tis. €
2024 16,3 tis. € -23,1 tis. €
2023 196,3 tis. € 31,2 tis. €
2022 47,3 tis. € 12,3 tis. €
2021 10,8 tis. € -30,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,9 tis. €
  • Záväzky32,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EURO MM SK s.r.o. v konkurze?

EURO MM SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EURO MM SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EURO MM SK s.r.o. tržby 196,5 tis. €.

Je firma EURO MM SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EURO MM SK s.r.o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je EURO MM SK s.r.o. platiteľom DPH?

EURO MM SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EURO MM SK s.r.o. sídli?

EURO MM SK s.r.o. má sídlo na adrese Štrková 4/585, Žilina, 011 88.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026