BV MEDICAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46608559
DIČ: 2023487092
IČ DPH: SK2023487092
Sečovská 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sečovská 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 5. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/80680/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Branislav Vohnout od 5. 4. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť BV MEDICAL s. r. o. v roku 2018 sa prepadla zo zisku do straty 362 € a tržby jej klesli o 44 % na 10,0 tis. €.

10,0 tis. €
Tržby
362 €
Strata
28,4 tis. €
Aktíva
16,4 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 −394, 2015 3,4 tis., 2016 3,1 tis., 2017 2,6 tis., 2018 −3622014−39420153,4 tis.20163,1 tis.20172,6 tis.2018−362
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 1,7 tis., 2015 8,7 tis., 2016 16,6 tis., 2017 17,9 tis., 2018 10,0 tis.20141,7 tis.20158,7 tis.201616,6 tis.201717,9 tis.201810,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 10,0 tis. € -362 €
2017 17,9 tis. € 2,6 tis. €
2016 16,6 tis. € 3,1 tis. €
2015 8,7 tis. € 3,4 tis. €
2014 1,7 tis. € -394 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie16,4 tis. €
  • Záväzky12,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BV MEDICAL s. r. o. v konkurze?

BV MEDICAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BV MEDICAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala BV MEDICAL s. r. o. tržby 10,0 tis. €.

Je firma BV MEDICAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 BV MEDICAL s. r. o. vykázala stratu 362 €.

Je BV MEDICAL s. r. o. platiteľom DPH?

BV MEDICAL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BV MEDICAL s. r. o. sídli?

BV MEDICAL s. r. o. má sídlo na adrese Sečovská 12, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026