Media & Promotion Partners, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46608249
DIČ: 2023481636
IČ DPH: SK2023481636
Komenského 47, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 47, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 22. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 2. 2013
Spisová značka: Sro/29511/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Michal Osifčin od 22. 3. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Media & Promotion Partners, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 232 % na 28,3 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 184,9 tis. €.

184,9 tis. €
Tržby
28,3 tis. €
Zisk
207,3 tis. €
Aktíva
172,2 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 40,1 tis., 2023 11,6 tis., 2024 8,5 tis., 2025 28,3 tis.20212,9 tis.202240,1 tis.202311,6 tis.20248,5 tis.202528,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,5 tis., 2022 448,0 tis., 2023 110,0 tis., 2024 309,2 tis., 2025 184,9 tis.2021136,5 tis.2022448,0 tis.2023110,0 tis.2024309,2 tis.2025184,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 184,9 tis. € 28,3 tis. €
2024 309,2 tis. € 8,5 tis. €
2023 110,0 tis. € 11,6 tis. €
2022 448,0 tis. € 40,1 tis. €
2021 136,5 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie172,2 tis. €
  • Záväzky35,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Media & Promotion Partners, s.r.o. v konkurze?

Media & Promotion Partners, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Media & Promotion Partners, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Media & Promotion Partners, s.r.o. tržby 184,9 tis. €.

Je firma Media & Promotion Partners, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Media & Promotion Partners, s.r.o. dosiahla zisk 28,3 tis. €.

Je Media & Promotion Partners, s.r.o. platiteľom DPH?

Media & Promotion Partners, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Media & Promotion Partners, s.r.o. sídli?

Media & Promotion Partners, s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 47, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026