NJ Dental Clinic s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46607978
DIČ: 2023485893
IČ DPH: SK2023485893
Haburská 49/E, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haburská 49/E, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 28. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 5. 2012
Spisová značka: Sro/80479/B
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; izolatérstvo; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Mucha od 10. 8. 2026
    konateľspoločník
  • Nina Joklová od 10. 8. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NJ Dental Clinic s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,0 tis. € a tržby jej klesli o 87 % na 24,2 tis. €.

24,2 tis. €
Tržby
7,0 tis. €
Strata
24,2 tis. €
Celkové výnosy
94,5 tis. €
Aktíva
-8,5 tis. €
Vlastné imanie
109 %
Celková zadlženosť
70,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −56,9 tis., 2022 3,9 tis., 2023 8,2 tis., 2024 6,4 tis., 2025 −7,0 tis.2021−56,9 tis.20223,9 tis.20238,2 tis.20246,4 tis.2025−7,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,2 tis., 2022 499,8 tis., 2023 515,3 tis., 2024 193,5 tis., 2025 24,2 tis.2021101,2 tis.2022499,8 tis.2023515,3 tis.2024193,5 tis.202524,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 104,8 tis., 2022 500,6 tis., 2023 517,9 tis., 2024 196,9 tis., 2025 24,2 tis.2021104,8 tis.2022500,6 tis.2023517,9 tis.2024196,9 tis.202524,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 670, 2023 1,1 tis., 2024 1,7 tis., 2025 42720210202267020231,1 tis.20241,7 tis.2025427
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,2 tis. € -7,0 tis. €
2024 193,5 tis. € 6,4 tis. €
2023 515,3 tis. € 8,2 tis. €
2022 499,8 tis. € 3,9 tis. €
2021 101,2 tis. € -56,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky55,5 tis. €
  • Finančné účty20,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-6,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-7,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky49,0 tis. €
  • Bankové úvery52,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NJ Dental Clinic s. r. o. v konkurze?

NJ Dental Clinic s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NJ Dental Clinic s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NJ Dental Clinic s. r. o. tržby 24,2 tis. €.

Je firma NJ Dental Clinic s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NJ Dental Clinic s. r. o. vykázala stratu 7,0 tis. €.

Je NJ Dental Clinic s. r. o. platiteľom DPH?

NJ Dental Clinic s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NJ Dental Clinic s. r. o. sídli?

NJ Dental Clinic s. r. o. má sídlo na adrese Haburská 49/E, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026