City Investments s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46589627
DIČ: 2023469822
IČ DPH: SK2023469822
Špačinská cesta 78/A, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špačinská cesta 78/A, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 23. 3. 2012
Základné imanie: 518,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 5. 2012
Spisová značka: Sro/29111/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Július Janíček od 23. 3. 2012
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Kyseľ od 1. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť City Investments s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 51,0 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 288,0 tis. €.

288,0 tis. €
Tržby
51,0 tis. €
Zisk
298,9 tis. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
337,1 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
69,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 tis., 2022 −337,8 tis., 2023 33,0 tis., 2024 42,2 tis., 2025 51,0 tis.20215,6 tis.2022−337,8 tis.202333,0 tis.202442,2 tis.202551,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 272,5 tis., 2022 253,8 tis., 2023 274,4 tis., 2024 297,4 tis., 2025 288,0 tis.2021272,5 tis.2022253,8 tis.2023274,4 tis.2024297,4 tis.2025288,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 288,0 tis. € 51,0 tis. €
2024 297,4 tis. € 42,2 tis. €
2023 274,4 tis. € 33,0 tis. €
2022 253,8 tis. € -337,8 tis. €
2021 272,5 tis. € 5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Finančné účty73,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie518,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-238,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky446,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky684,4 tis. €
  • Bankové úvery450,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma City Investments s.r.o. v konkurze?

City Investments s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma City Investments s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala City Investments s.r.o. tržby 288,0 tis. €.

Je firma City Investments s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 City Investments s.r.o. dosiahla zisk 51,0 tis. €.

Je City Investments s.r.o. platiteľom DPH?

City Investments s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma City Investments s.r.o. sídli?

City Investments s.r.o. má sídlo na adrese Špačinská cesta 78/A, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026