IVEN invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46575944
DIČ: 2023466225
Výhonová 40/2, Pata

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Výhonová 40/2, Pata Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 10. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/29030/T
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivana Vencelíková od 10. 3. 2012
    konateľspoločník
  • Zoltán Kiss od 28. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IVEN invest s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 38,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 80,9 tis. €.

80,9 tis. €
Tržby
38,9 tis. €
Zisk
161,6 tis. €
Aktíva
120,6 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,3 tis., 2022 19,4 tis., 2023 15,6 tis., 2024 27,2 tis., 2025 38,9 tis.202128,3 tis.202219,4 tis.202315,6 tis.202427,2 tis.202538,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,3 tis., 2022 61,2 tis., 2023 60,6 tis., 2024 77,9 tis., 2025 80,9 tis.202162,3 tis.202261,2 tis.202360,6 tis.202477,9 tis.202580,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,9 tis. € 38,9 tis. €
2024 77,9 tis. € 27,2 tis. €
2023 60,6 tis. € 15,6 tis. €
2022 61,2 tis. € 19,4 tis. €
2021 62,3 tis. € 28,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie120,6 tis. €
  • Záväzky41,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IVEN invest s.r.o. v konkurze?

IVEN invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IVEN invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IVEN invest s.r.o. tržby 80,9 tis. €.

Je firma IVEN invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IVEN invest s.r.o. dosiahla zisk 38,9 tis. €.

Kde firma IVEN invest s.r.o. sídli?

IVEN invest s.r.o. má sídlo na adrese Výhonová 40/2, Pata, 925 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026