Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46572571
DIČ: 2023491206
IČ DPH: SK2023491206
Ciglianska cesta 3C, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ciglianska cesta 3C, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 25. 2. 2012
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2016
Spisová značka: Sro/25854/R
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Patrik Reisel od 31. 7. 2023
    konateľ
  • HES - COMGEO, a.s. od 9. 8. 2025
    spoločník
  • Ing. Karol Habina od 10. 1. 2024
    prokurista
  • Ing. Vladimír Lipovský od 10. 1. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 365 % na 360,6 tis. € a tržby jej narástli o 85 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
360,6 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
862,3 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
74,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 174,1 tis., 2022 64,4 tis., 2023 35,4 tis., 2024 77,6 tis., 2025 360,6 tis.2021174,1 tis.202264,4 tis.202335,4 tis.202477,6 tis.2025360,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 854,4 tis., 2022 674,4 tis., 2023 813,0 tis., 2024 823,2 tis., 2025 1,5 mil.2021854,4 tis.2022674,4 tis.2023813,0 tis.2024823,2 tis.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 360,6 tis. €
2024 823,2 tis. € 77,6 tis. €
2023 813,0 tis. € 35,4 tis. €
2022 674,4 tis. € 64,4 tis. €
2021 854,4 tis. € 174,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok256 €
  • Zásoby707 €
  • Krátkodobé pohľadávky764,5 tis. €
  • Finančné účty333,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov485,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie360,6 tis. €
  • Rezervy31,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky196,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. v konkurze?

Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. dosiahla zisk 360,6 tis. €.

Je Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. platiteľom DPH?

Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. sídli?

Certifikačný a inšpekčný orgán SR, s. r. o. má sídlo na adrese Ciglianska cesta 3C, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026