HFC Company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46546383
DIČ: 2023425789
IČ DPH: SK2023425789
Námestie kapitána Nálepku 450/3, Vráble

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie kapitána Nálepku 450/3, Vráble Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 17. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 5. 2012
Spisová značka: Sro/30958/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Sulan od 22. 12. 2014
    konateľ
  • Ľubomír Sulan od 9. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HFC Company, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 9,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 260,6 tis. €.

260,6 tis. €
Tržby
9,2 tis. €
Zisk
261,2 tis. €
Celkové výnosy
152,5 tis. €
Aktíva
103,3 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
9,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 7,4 tis., 2023 8,0 tis., 2024 10,0 tis., 2025 9,2 tis.20216,7 tis.20227,4 tis.20238,0 tis.202410,0 tis.20259,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 193,1 tis., 2022 214,2 tis., 2023 252,3 tis., 2024 255,1 tis., 2025 260,6 tis.2021193,1 tis.2022214,2 tis.2023252,3 tis.2024255,1 tis.2025260,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 260,6 tis. € 9,2 tis. €
2024 255,1 tis. € 10,0 tis. €
2023 252,3 tis. € 8,0 tis. €
2022 214,2 tis. € 7,4 tis. €
2021 193,1 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok67,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky59,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,1 tis. €
  • Finančné účty19,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky55 €
  • Krátkodobé záväzky49,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HFC Company, s.r.o. v konkurze?

HFC Company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HFC Company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HFC Company, s.r.o. tržby 260,6 tis. €.

Je firma HFC Company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HFC Company, s.r.o. dosiahla zisk 9,2 tis. €.

Je HFC Company, s.r.o. platiteľom DPH?

HFC Company, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HFC Company, s.r.o. sídli?

HFC Company, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie kapitána Nálepku 450/3, Vráble, 952 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026