Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46543490
DIČ: 2023425602
IČ DPH: SK2023425602
Ružová 627/22, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová 627/22, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 14. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2012
Spisová značka: Sro/28869/T
Predmet podnikania (výber): odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických, oprava vyhradených technických za…; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; vykonávanie zváracích prác …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 9,5 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 731,7 tis. €.

731,7 tis. €
Tržby
9,5 tis. €
Zisk
748,4 tis. €
Celkové výnosy
591,9 tis. €
Aktíva
107,5 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
29,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 7,0 tis., 2023 31,4 tis., 2024 25,8 tis., 2025 9,5 tis.20216,0 tis.20227,0 tis.202331,4 tis.202425,8 tis.20259,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 440,0 tis., 2022 515,7 tis., 2023 2,1 mil., 2024 1,3 mil., 2025 731,7 tis.2021440,0 tis.2022515,7 tis.20232,1 mil.20241,3 mil.2025731,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 731,7 tis. € 9,5 tis. €
2024 1,3 mil. € 25,8 tis. €
2023 2,1 mil. € 31,4 tis. €
2022 515,7 tis. € 7,0 tis. €
2021 440,0 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie107,5 tis. €
  • Záväzky484,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. v konkurze?

Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. tržby 731,7 tis. €.

Je firma Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. dosiahla zisk 9,5 tis. €.

Je Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. platiteľom DPH?

Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. sídli?

Group STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. má sídlo na adrese Ružová 627/22, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026