HITCHHIKER Cinema, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46540474
DIČ: 2023425888
IČ DPH: SK2023425888
Konventná 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konventná 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.11
Dátum vzniku: 9. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2012
Spisová značka: Sro/79044/B
Predmet podnikania (výber): nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora; služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Barbara Janišová Feglová od 9. 2. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HITCHHIKER Cinema, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 2,6 tis. € a tržby jej ostali na 350,1 tis. €.

350,1 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
350,6 tis. €
Celkové výnosy
112,3 tis. €
Aktíva
40,8 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
2,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 193, 2023 205, 2024 25,4 tis., 2025 2,6 tis.20211,8 tis.20221932023205202425,4 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 198,5 tis., 2022 236,2 tis., 2023 96,9 tis., 2024 349,7 tis., 2025 350,1 tis.2021198,5 tis.2022236,2 tis.202396,9 tis.2024349,7 tis.2025350,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 350,1 tis. € 2,6 tis. €
2024 349,7 tis. € 25,4 tis. €
2023 96,9 tis. € 205 €
2022 236,2 tis. € 193 €
2021 198,5 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky38,2 tis. €
  • Finančné účty74,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov32,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,6 tis. €
  • Bankové úvery8,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HITCHHIKER Cinema, s. r. o. v konkurze?

HITCHHIKER Cinema, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HITCHHIKER Cinema, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HITCHHIKER Cinema, s. r. o. tržby 350,1 tis. €.

Je firma HITCHHIKER Cinema, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HITCHHIKER Cinema, s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je HITCHHIKER Cinema, s. r. o. platiteľom DPH?

HITCHHIKER Cinema, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HITCHHIKER Cinema, s. r. o. sídli?

HITCHHIKER Cinema, s. r. o. má sídlo na adrese Konventná 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026