Inžiniering Neumann, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46523626
DIČ: 2023432697
IČ DPH: SK2023432697
Garbiarska 24, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Garbiarska 24, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 4. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2012
Spisová značka: Sro/56085/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Neumann od 4. 2. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Inžiniering Neumann, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 14,4 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 75,7 tis. €.

75,7 tis. €
Tržby
14,4 tis. €
Zisk
81,3 tis. €
Celkové výnosy
344,1 tis. €
Aktíva
338,4 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
67,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,8 tis., 2022 48,6 tis., 2023 14,2 tis., 2024 13,1 tis., 2025 14,4 tis.202130,8 tis.202248,6 tis.202314,2 tis.202413,1 tis.202514,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,2 tis., 2022 102,9 tis., 2023 61,1 tis., 2024 62,5 tis., 2025 75,7 tis.202180,2 tis.2022102,9 tis.202361,1 tis.202462,5 tis.202575,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 75,7 tis. € 14,4 tis. €
2024 62,5 tis. € 13,1 tis. €
2023 61,1 tis. € 14,2 tis. €
2022 102,9 tis. € 48,6 tis. €
2021 80,2 tis. € 30,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky170,0 tis. €
  • Finančné účty150,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov313,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,4 tis. €
  • Rezervy196 €
  • Dlhodobé záväzky181 €
  • Krátkodobé záväzky5,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Inžiniering Neumann, s. r. o. v konkurze?

Inžiniering Neumann, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Inžiniering Neumann, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Inžiniering Neumann, s. r. o. tržby 75,7 tis. €.

Je firma Inžiniering Neumann, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Inžiniering Neumann, s. r. o. dosiahla zisk 14,4 tis. €.

Je Inžiniering Neumann, s. r. o. platiteľom DPH?

Inžiniering Neumann, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Inžiniering Neumann, s. r. o. sídli?

Inžiniering Neumann, s. r. o. má sídlo na adrese Garbiarska 24, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026