C&S Europe s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46523405
DIČ: 2023411632
IČ DPH: SK2023411632
Otrokovická 6, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Otrokovická 6, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.52
Dátum vzniku: 27. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 3. 2012
Spisová značka: Sro/25688/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslava Dho od 27. 1. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C&S Europe s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,8 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 32,6 tis. €.

32,6 tis. €
Tržby
5,8 tis. €
Strata
52,0 tis. €
Aktíva
47,1 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −39,1 tis., 2022 −11,1 tis., 2023 78,8 tis., 2024 10,5 tis., 2025 −5,8 tis.2021−39,1 tis.2022−11,1 tis.202378,8 tis.202410,5 tis.2025−5,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 192,8 tis., 2022 130,6 tis., 2023 156,9 tis., 2024 45,7 tis., 2025 32,6 tis.2021192,8 tis.2022130,6 tis.2023156,9 tis.202445,7 tis.202532,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 32,6 tis. € -5,8 tis. €
2024 45,7 tis. € 10,5 tis. €
2023 156,9 tis. € 78,8 tis. €
2022 130,6 tis. € -11,1 tis. €
2021 192,8 tis. € -39,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie47,1 tis. €
  • Záväzky5,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C&S Europe s. r. o. v konkurze?

C&S Europe s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C&S Europe s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C&S Europe s. r. o. tržby 32,6 tis. €.

Je firma C&S Europe s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C&S Europe s. r. o. vykázala stratu 5,8 tis. €.

Je C&S Europe s. r. o. platiteľom DPH?

C&S Europe s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C&S Europe s. r. o. sídli?

C&S Europe s. r. o. má sídlo na adrese Otrokovická 6, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026