ADOS sv. Tadeáša, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46521011
DIČ: 2023413799
Mojmírova 1294/16, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mojmírova 1294/16, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 6. 4. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/25726/R
Predmet podnikania (výber): poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prevádzkovanie výdajne stravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PhDr. Erika Slamková od 3. 2. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 110 % na 24,3 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 202,2 tis. €.

202,2 tis. €
Tržby
24,3 tis. €
Zisk
90,9 tis. €
Aktíva
41,3 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 874, 2022 −16,9 tis., 2023 15,8 tis., 2024 11,6 tis., 2025 24,3 tis.20218742022−16,9 tis.202315,8 tis.202411,6 tis.202524,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 tis., 2022 102,1 tis., 2023 158,9 tis., 2024 175,4 tis., 2025 202,2 tis.20211,2 tis.2022102,1 tis.2023158,9 tis.2024175,4 tis.2025202,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 202,2 tis. € 24,3 tis. €
2024 175,4 tis. € 11,6 tis. €
2023 158,9 tis. € 15,8 tis. €
2022 102,1 tis. € -16,9 tis. €
2021 1,2 tis. € 874 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,3 tis. €
  • Záväzky49,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. v konkurze?

ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. tržby 202,2 tis. €.

Je firma ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. dosiahla zisk 24,3 tis. €.

Kde firma ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. sídli?

ADOS sv. Tadeáša, s.r.o. má sídlo na adrese Mojmírova 1294/16, Bánovce nad Bebravou, 957 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026