Marenčin Media, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46518967
DIČ: 2023445061
IČ DPH: SK2023445061
Mudroňova 77/1714, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mudroňova 77/1714, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 25. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/78724/B
Predmet podnikania (výber): administratívne služby; vydavateľská činnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Terézia Golasová od 25. 1. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marenčin Media, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 821 € a tržby jej narástli o 67 % na 177,6 tis. €.

177,6 tis. €
Tržby
821 €
Zisk
127,6 tis. €
Aktíva
16,7 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 1,1 tis., 2023 181, 2024 1,0 tis., 2025 82120211,9 tis.20221,1 tis.202318120241,0 tis.2025821
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 147,2 tis., 2022 167,9 tis., 2023 312,7 tis., 2024 106,6 tis., 2025 177,6 tis.2021147,2 tis.2022167,9 tis.2023312,7 tis.2024106,6 tis.2025177,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 177,6 tis. € 821 €
2024 106,6 tis. € 1,0 tis. €
2023 312,7 tis. € 181 €
2022 167,9 tis. € 1,1 tis. €
2021 147,2 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,7 tis. €
  • Záväzky110,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marenčin Media, s. r. o. v konkurze?

Marenčin Media, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marenčin Media, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marenčin Media, s. r. o. tržby 177,6 tis. €.

Je firma Marenčin Media, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marenčin Media, s. r. o. dosiahla zisk 821 €.

Je Marenčin Media, s. r. o. platiteľom DPH?

Marenčin Media, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marenčin Media, s. r. o. sídli?

Marenčin Media, s. r. o. má sídlo na adrese Mudroňova 77/1714, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026