G. Z. Bau, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46512667
DIČ: 2023407111
IČ DPH: SK2023407111
Komáromi Kacza 24, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komáromi Kacza 24, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 20. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 3. 2012
Spisová značka: Sro/30714/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Gejza Zsidek od 20. 1. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G. Z. Bau, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 174,6 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
174,6 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
22,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 110,6 tis., 2022 122,5 tis., 2023 119,2 tis., 2024 161,6 tis., 2025 174,6 tis.2021110,6 tis.2022122,5 tis.2023119,2 tis.2024161,6 tis.2025174,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,7 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,4 mil.20211,1 mil.20221,7 mil.20231,7 mil.20242,0 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 174,6 tis. €
2024 2,0 mil. € 161,6 tis. €
2023 1,7 mil. € 119,2 tis. €
2022 1,7 mil. € 122,5 tis. €
2021 1,1 mil. € 110,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok504,6 tis. €
  • Zásoby339,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky816,8 tis. €
  • Finančné účty488,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov888,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie174,6 tis. €
  • Rezervy10,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G. Z. Bau, s.r.o. v konkurze?

G. Z. Bau, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G. Z. Bau, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G. Z. Bau, s.r.o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma G. Z. Bau, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G. Z. Bau, s.r.o. dosiahla zisk 174,6 tis. €.

Je G. Z. Bau, s.r.o. platiteľom DPH?

G. Z. Bau, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G. Z. Bau, s.r.o. sídli?

G. Z. Bau, s.r.o. má sídlo na adrese Komáromi Kacza 24, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026