MeMo Consulting Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46509224
DIČ: 2023407166
IČ DPH: SK2023407166
Drieňová 34, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drieňová 34, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 25. 1. 2012
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 2. 2014
Spisová značka: Sro/78700/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; baliace činnosti, manipulácia s tovarom; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 61,3 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 148,6 tis. €.

148,6 tis. €
Tržby
61,3 tis. €
Strata
194,8 tis. €
Aktíva
-258,7 tis. €
Vlastné imanie
233 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 9,5 tis., 2023 19,7 tis., 2024 3,7 tis., 2025 −61,3 tis.20211,9 tis.20229,5 tis.202319,7 tis.20243,7 tis.2025−61,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 114,4 tis., 2022 97,2 tis., 2023 195,4 tis., 2024 180,0 tis., 2025 148,6 tis.2021114,4 tis.202297,2 tis.2023195,4 tis.2024180,0 tis.2025148,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 148,6 tis. € -61,3 tis. €
2024 180,0 tis. € 3,7 tis. €
2023 195,4 tis. € 19,7 tis. €
2022 97,2 tis. € 9,5 tis. €
2021 114,4 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-258,7 tis. €
  • Záväzky453,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. v konkurze?

MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. tržby 148,6 tis. €.

Je firma MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 61,3 tis. €.

Je MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. sídli?

MeMo Consulting Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Drieňová 34, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026