PK Jobs s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46509020
DIČ: 2820020764
IČ DPH: SK2820020764
Halalovka 3371/71, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Halalovka 3371/71, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 800
Dátum vzniku: 15. 6. 1992
Základné imanie: 100,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 22. 5. 2015
Predmet podnikania (výber): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob; Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kollárik od 30. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PK Jobs s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 793 € a tržby jej klesli o 18 % na 61,4 tis. €.

61,4 tis. €
Tržby
793 €
Zisk
40,6 tis. €
Aktíva
21,4 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 520, 2023 1,1 tis., 2024 1,2 tis., 2025 79320211,6 tis.202252020231,1 tis.20241,2 tis.2025793
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,7 tis., 2022 67,9 tis., 2023 60,7 tis., 2024 75,1 tis., 2025 61,4 tis.202172,7 tis.202267,9 tis.202360,7 tis.202475,1 tis.202561,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 61,4 tis. € 793 €
2024 75,1 tis. € 1,2 tis. €
2023 60,7 tis. € 1,1 tis. €
2022 67,9 tis. € 520 €
2021 72,7 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,4 tis. €
  • Záväzky19,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PK Jobs s. r. o. v konkurze?

PK Jobs s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PK Jobs s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PK Jobs s. r. o. tržby 61,4 tis. €.

Je firma PK Jobs s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PK Jobs s. r. o. dosiahla zisk 793 €.

Je PK Jobs s. r. o. platiteľom DPH?

PK Jobs s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PK Jobs s. r. o. sídli?

PK Jobs s. r. o. má sídlo na adrese Halalovka 3371/71, Trenčín, 911 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026