GS group company s.r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 46448012
DIČ: 2023387553
IČ DPH: SK2023387553
Mlynské nivy 77, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 77, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 7. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2013
Spisová značka: Sro/77596/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Marhanský od 7. 12. 2011
    konateľspoločník
  • Marko Šebesta od 7. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GS group company s.r.o v roku 2025 zvýšila zisk o 116 % na 6,3 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 634,3 tis. €.

634,3 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
634,5 tis. €
Celkové výnosy
480,4 tis. €
Aktíva
162,6 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
10,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 165, 2022 360, 2023 5,9 tis., 2024 2,9 tis., 2025 6,3 tis.2021165202236020235,9 tis.20242,9 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 350,9 tis., 2022 595,3 tis., 2023 519,4 tis., 2024 487,9 tis., 2025 634,3 tis.2021350,9 tis.2022595,3 tis.2023519,4 tis.2024487,9 tis.2025634,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 634,3 tis. € 6,3 tis. €
2024 487,9 tis. € 2,9 tis. €
2023 519,4 tis. € 5,9 tis. €
2022 595,3 tis. € 360 €
2021 350,9 tis. € 165 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok64,7 tis. €
  • Zásoby3,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky368,5 tis. €
  • Finančné účty43,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie707 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy220,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-69,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,3 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky65,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky203,7 tis. €
  • Bankové úvery48,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GS group company s.r.o v konkurze?

GS group company s.r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GS group company s.r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GS group company s.r.o tržby 634,3 tis. €.

Je firma GS group company s.r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GS group company s.r.o dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je GS group company s.r.o platiteľom DPH?

GS group company s.r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GS group company s.r.o sídli?

GS group company s.r.o má sídlo na adrese Mlynské nivy 77, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026