Reha-CARE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46440534
DIČ: 2023383714
IČ DPH: SK2023383714
M.R.Štefánika 1790/101, Vrbové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R.Štefánika 1790/101, Vrbové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 30. 11. 2011
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 12. 2011
Spisová značka: Sro/28446/T
Predmet podnikania (výber): Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Montáž, rekonštrukcia a údržba nevyhradených technických zariadení; poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo výdajni ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Šlahor od 13. 1. 2014
    konateľspoločník
  • Rastislav Kubiš od 3. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Reha-CARE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 181 % na 422,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 8,0 mil. €.

8,0 mil. €
Tržby
422,2 tis. €
Zisk
8,0 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
29,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 95,2 tis., 2022 −130,8 tis., 2023 331,2 tis., 2024 150,0 tis., 2025 422,2 tis.202195,2 tis.2022−130,8 tis.2023331,2 tis.2024150,0 tis.2025422,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,0 mil., 2022 4,7 mil., 2023 5,8 mil., 2024 8,2 mil., 2025 8,0 mil.20214,0 mil.20224,7 mil.20235,8 mil.20248,2 mil.20258,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,0 mil. € 422,2 tis. €
2024 8,2 mil. € 150,0 tis. €
2023 5,8 mil. € 331,2 tis. €
2022 4,7 mil. € -130,8 tis. €
2021 4,0 mil. € 95,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok38,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby89,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky789,2 tis. €
  • Finančné účty117,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy233,6 tis. €
  • Fondy zo zisku8,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov423,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie422,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky424 €
  • Krátkodobé záväzky978,1 tis. €
  • Bankové úvery488,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Reha-CARE, s.r.o. v konkurze?

Reha-CARE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Reha-CARE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Reha-CARE, s.r.o. tržby 8,0 mil. €.

Je firma Reha-CARE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Reha-CARE, s.r.o. dosiahla zisk 422,2 tis. €.

Je Reha-CARE, s.r.o. platiteľom DPH?

Reha-CARE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Reha-CARE, s.r.o. sídli?

Reha-CARE, s.r.o. má sídlo na adrese M.R.Štefánika 1790/101, Vrbové, 922 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026