Výroba syrov s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46438190
DIČ: 2820012074
IČ DPH: SK2820012074
Kráľovská 5, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kráľovská 5, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.51
Dátum vzniku: 1. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2014
Spisová značka: Sro/28461/T
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; výroba mliečnych výrobkov; údenárska výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Emília Pagerková od 4. 2. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Miriam Sedláčková od 4. 2. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Výroba syrov s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 13,2 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 749,4 tis. €.

749,4 tis. €
Tržby
13,2 tis. €
Strata
749,4 tis. €
Celkové výnosy
719,3 tis. €
Aktíva
578,9 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
27,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 88,8 tis., 2022 88,9 tis., 2023 16,2 tis., 2024 18,1 tis., 2025 −13,2 tis.202188,8 tis.202288,9 tis.202316,2 tis.202418,1 tis.2025−13,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,2 mil., 2023 989,5 tis., 2024 836,2 tis., 2025 749,4 tis.20211,0 mil.20221,2 mil.2023989,5 tis.2024836,2 tis.2025749,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 749,4 tis. € -13,2 tis. €
2024 836,2 tis. € 18,1 tis. €
2023 989,5 tis. € 16,2 tis. €
2022 1,2 mil. € 88,9 tis. €
2021 1,0 mil. € 88,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok83,1 tis. €
  • Zásoby9,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky380,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky173,7 tis. €
  • Finančné účty70,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov587,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-13,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky111,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Výroba syrov s.r.o. v konkurze?

Výroba syrov s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Výroba syrov s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Výroba syrov s.r.o. tržby 749,4 tis. €.

Je firma Výroba syrov s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Výroba syrov s.r.o. vykázala stratu 13,2 tis. €.

Je Výroba syrov s.r.o. platiteľom DPH?

Výroba syrov s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Výroba syrov s.r.o. sídli?

Výroba syrov s.r.o. má sídlo na adrese Kráľovská 5, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026