2. Stavebno správcovská, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46438181
DIČ: 2023380612
IČ DPH: SK2023380612
Rovniankova 1691/24, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rovniankova 1691/24, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 23. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/77272/B
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Kovárová od 29. 1. 2026
    konateľ
  • Juraj Urbánek od 5. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2. Stavebno správcovská, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 65 % na 641 € a tržby jej narástli o 15 % na 38,8 tis. €.

38,8 tis. €
Tržby
641 €
Strata
40,8 tis. €
Aktíva
9,6 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 609, 2022 702, 2023 733, 2024 −1,8 tis., 2025 −6412021609202270220237332024−1,8 tis.2025−641
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,3 tis., 2022 32,0 tis., 2023 43,6 tis., 2024 33,7 tis., 2025 38,8 tis.202133,3 tis.202232,0 tis.202343,6 tis.202433,7 tis.202538,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,8 tis. € -641 €
2024 33,7 tis. € -1,8 tis. €
2023 43,6 tis. € 733 €
2022 32,0 tis. € 702 €
2021 33,3 tis. € 609 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,6 tis. €
  • Záväzky31,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2. Stavebno správcovská, s.r.o. v konkurze?

2. Stavebno správcovská, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2. Stavebno správcovská, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2. Stavebno správcovská, s.r.o. tržby 38,8 tis. €.

Je firma 2. Stavebno správcovská, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2. Stavebno správcovská, s.r.o. vykázala stratu 641 €.

Je 2. Stavebno správcovská, s.r.o. platiteľom DPH?

2. Stavebno správcovská, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 2. Stavebno správcovská, s.r.o. sídli?

2. Stavebno správcovská, s.r.o. má sídlo na adrese Rovniankova 1691/24, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026