Sports and Events s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46437363
DIČ: 2023378170
IČ DPH: SK2023378170
Šaľská 744, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šaľská 744, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 24. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 11. 2011
Spisová značka: Sro/28424/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ibolya Bognárová od 27. 3. 2025
    konateľ
  • Mgr. Ronald Kontár od 12. 2. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sports and Events s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 83 % na 337 € a tržby dosiahli 34,2 tis. €.

34,2 tis. €
Tržby
337 €
Strata
34,2 tis. €
Celkové výnosy
137,3 tis. €
Aktíva
22,4 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
41,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 88,2 tis., 2022 67,3 tis., 2023 60,6 tis., 2024 −2,0 tis., 2025 −337202188,2 tis.202267,3 tis.202360,6 tis.2024−2,0 tis.2025−337
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 1,5 mil., 2023 335,0 tis., 2024 0, 2025 34,2 tis.20212,5 mil.20221,5 mil.2023335,0 tis.20240202534,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 2,5 mil., 2022 1,5 mil., 2023 342,9 tis., 2024 57, 2025 34,2 tis.20212,5 mil.20221,5 mil.2023342,9 tis.202457202534,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 24,8 tis., 2022 19,0 tis., 2023 16,0 tis., 2024 340, 2025 340202124,8 tis.202219,0 tis.202316,0 tis.20243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,2 tis. € -337 €
2024 0 € -2,0 tis. €
2023 335,0 tis. € 60,6 tis. €
2022 1,5 mil. € 67,3 tis. €
2021 2,5 mil. € 88,2 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,7 tis. €
  • Finančné účty15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-337 €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky92,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,1 tis. €
  • Bankové úvery9 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sports and Events s.r.o. v konkurze?

Sports and Events s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sports and Events s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sports and Events s.r.o. tržby 34,2 tis. €.

Je firma Sports and Events s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sports and Events s.r.o. vykázala stratu 337 €.

Je Sports and Events s.r.o. platiteľom DPH?

Sports and Events s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sports and Events s.r.o. sídli?

Sports and Events s.r.o. má sídlo na adrese Šaľská 744, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026