ANAPLAST SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46435069
DIČ: 2023399257
IČ DPH: SK2023399257
Hadovce 246, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hadovce 246, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.29
Dátum vzniku: 30. 11. 2011
Základné imanie: 5,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2014
Spisová značka: Sro/30319/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eduard Halmo od 30. 11. 2011
    konateľspoločník
  • BGB Solutions Kft. od 10. 6. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANAPLAST SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 49 % na 11,8 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
11,8 tis. €
Strata
2,9 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,8 tis., 2022 26,0 tis., 2023 25,9 tis., 2024 −7,9 tis., 2025 −11,8 tis.202112,8 tis.202226,0 tis.202325,9 tis.2024−7,9 tis.2025−11,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,8 mil., 2024 2,6 mil., 2025 2,6 mil.20211,2 mil.20221,3 mil.20231,8 mil.20242,6 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € -11,8 tis. €
2024 2,6 mil. € -7,9 tis. €
2023 1,8 mil. € 25,9 tis. €
2022 1,3 mil. € 26,0 tis. €
2021 1,2 mil. € 12,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok310,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby817,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky615,1 tis. €
  • Finančné účty6,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie38,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie89,5 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov220,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-11,8 tis. €
  • Rezervy8,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky412,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANAPLAST SK s.r.o. v konkurze?

ANAPLAST SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANAPLAST SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANAPLAST SK s.r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma ANAPLAST SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANAPLAST SK s.r.o. vykázala stratu 11,8 tis. €.

Je ANAPLAST SK s.r.o. platiteľom DPH?

ANAPLAST SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANAPLAST SK s.r.o. sídli?

ANAPLAST SK s.r.o. má sídlo na adrese Hadovce 246, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026