HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46431462
DIČ: 2023438109
Jánošíkovo nábrežie 1212, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jánošíkovo nábrežie 1212, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 7. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/56099/L
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravot…; zubná technika

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Mohamed HAMAM od 14. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 30,0 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 257,8 tis. €.

257,8 tis. €
Tržby
30,0 tis. €
Zisk
261,1 tis. €
Celkové výnosy
301,7 tis. €
Aktíva
199,6 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
51,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,9 tis., 2022 36,0 tis., 2023 56,3 tis., 2024 57,3 tis., 2025 30,0 tis.202115,9 tis.202236,0 tis.202356,3 tis.202457,3 tis.202530,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 161,9 tis., 2022 227,1 tis., 2023 367,9 tis., 2024 346,8 tis., 2025 257,8 tis.2021161,9 tis.2022227,1 tis.2023367,9 tis.2024346,8 tis.2025257,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 257,8 tis. € 30,0 tis. €
2024 346,8 tis. € 57,3 tis. €
2023 367,9 tis. € 56,3 tis. €
2022 227,1 tis. € 36,0 tis. €
2021 161,9 tis. € 15,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky201,3 tis. €
  • Finančné účty76,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku593 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov164,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,0 tis. €
  • Rezervy5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,6 tis. €
  • Bankové úvery70,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. v konkurze?

HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. tržby 257,8 tis. €.

Je firma HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. dosiahla zisk 30,0 tis. €.

Kde firma HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. sídli?

HAMAM STOMATOLÓGIA, s.r.o. má sídlo na adrese Jánošíkovo nábrežie 1212, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026