MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46421882
DIČ: 2023371350
IČ DPH: SK2023371350
Letecká 35/2052, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letecká 35/2052, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 11. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 12. 2015
Spisová značka: Sro/28675/V
Predmet podnikania (výber): otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk povrchovým spôsobom; zriaďovanie, zabezpečovanie a likvidácia lomov; dobývanie ložísk nevyhradených nerastov povrchovým spôsobom, vrátane úpravy a zušľachťovania nerastov vykonávaných v … …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Witkovský od 16. 11. 2015
    konateľspoločník
  • Miroslav Witkovský od 16. 11. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 558,0 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 4,7 mil. €.

4,7 mil. €
Tržby
558,0 tis. €
Zisk
4,7 mil. €
Celkové výnosy
3,8 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
38,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 237,2 tis., 2022 693,1 tis., 2023 403,8 tis., 2024 488,3 tis., 2025 558,0 tis.2021237,2 tis.2022693,1 tis.2023403,8 tis.2024488,3 tis.2025558,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 3,3 mil., 2023 3,7 mil., 2024 3,7 mil., 2025 4,7 mil.20212,0 mil.20223,3 mil.20233,7 mil.20243,7 mil.20254,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,7 mil. € 558,0 tis. €
2024 3,7 mil. € 488,3 tis. €
2023 3,7 mil. € 403,8 tis. €
2022 3,3 mil. € 693,1 tis. €
2021 2,0 mil. € 237,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok264,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky791,7 tis. €
  • Finančné účty438,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy91,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie558,0 tis. €
  • Rezervy30,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky99,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €
  • Bankové úvery380,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. v konkurze?

MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. tržby 4,7 mil. €.

Je firma MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. dosiahla zisk 558,0 tis. €.

Je MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. platiteľom DPH?

MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. sídli?

MATRIXSLOVAKIASERVIS s.r.o. má sídlo na adrese Letecká 35/2052, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026