M.I.A. Finance s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46404554
DIČ: 2023358876
IČ DPH: SK2023358876
Kysucká 552/8, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kysucká 552/8, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pomocné činnosti týkajúce sa finančných služieb a poistenia 66.19
Dátum vzniku: 25. 10. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 12. 2011
Spisová značka: Sro/55516/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Šebán od 25. 10. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.I.A. Finance s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 220 % na 31,1 tis. € a tržby jej narástli o 41 % na 94,0 tis. €.

94,0 tis. €
Tržby
31,1 tis. €
Zisk
94,0 tis. €
Celkové výnosy
540,3 tis. €
Aktíva
451,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
51,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 21,3 tis., 2023 −19,2 tis., 2024 9,7 tis., 2025 31,1 tis.20216,8 tis.202221,3 tis.2023−19,2 tis.20249,7 tis.202531,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,1 tis., 2022 165,3 tis., 2023 53,1 tis., 2024 66,6 tis., 2025 94,0 tis.2021122,1 tis.2022165,3 tis.202353,1 tis.202466,6 tis.202594,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,0 tis. € 31,1 tis. €
2024 66,6 tis. € 9,7 tis. €
2023 53,1 tis. € -19,2 tis. €
2022 165,3 tis. € 21,3 tis. €
2021 122,1 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,8 tis. €
  • Zásoby61 €
  • Krátkodobé pohľadávky456,5 tis. €
  • Finančné účty63,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie510 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov414,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky611 €
  • Krátkodobé záväzky88,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.I.A. Finance s.r.o. v konkurze?

M.I.A. Finance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.I.A. Finance s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.I.A. Finance s.r.o. tržby 94,0 tis. €.

Je firma M.I.A. Finance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.I.A. Finance s.r.o. dosiahla zisk 31,1 tis. €.

Je M.I.A. Finance s.r.o. platiteľom DPH?

M.I.A. Finance s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.I.A. Finance s.r.o. sídli?

M.I.A. Finance s.r.o. má sídlo na adrese Kysucká 552/8, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026