Crowe Advartis Assurance s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46400567
DIČ: 2023359800
IČ DPH: SK2023359800
Karadžičova 16, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 16, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 21. 10. 2011
Základné imanie: 130,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 11. 2011
Spisová značka: Sro/76607/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Lipovská, PhD. od 1. 3. 2019
    konateľ
  • Ing. Zdenka Ťahúnová od 1. 3. 2020
    konateľ
  • Poland Audit Services sp. z o. o. od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Crowe Advartis Assurance s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 52,1 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 247,1 tis. €.

247,1 tis. €
Tržby
52,1 tis. €
Zisk
249,0 tis. €
Celkové výnosy
171,3 tis. €
Aktíva
134,5 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
47,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,8 tis., 2022 23,6 tis., 2023 30,8 tis., 2024 46,4 tis., 2025 52,1 tis.202123,8 tis.202223,6 tis.202330,8 tis.202446,4 tis.202552,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 190,8 tis., 2022 185,6 tis., 2023 209,1 tis., 2024 245,1 tis., 2025 247,1 tis.2021190,8 tis.2022185,6 tis.2023209,1 tis.2024245,1 tis.2025247,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 247,1 tis. € 52,1 tis. €
2024 245,1 tis. € 46,4 tis. €
2023 209,1 tis. € 30,8 tis. €
2022 185,6 tis. € 23,6 tis. €
2021 190,8 tis. € 23,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky3,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky55,6 tis. €
  • Finančné účty110,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie130,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-54,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,1 tis. €
  • Rezervy7,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Crowe Advartis Assurance s.r.o. v konkurze?

Crowe Advartis Assurance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Crowe Advartis Assurance s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Crowe Advartis Assurance s.r.o. tržby 247,1 tis. €.

Je firma Crowe Advartis Assurance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Crowe Advartis Assurance s.r.o. dosiahla zisk 52,1 tis. €.

Je Crowe Advartis Assurance s.r.o. platiteľom DPH?

Crowe Advartis Assurance s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Crowe Advartis Assurance s.r.o. sídli?

Crowe Advartis Assurance s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 16, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026