R & R GRUPPE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46398775
DIČ: 2023364519
Hlavná 51/73, Gajary

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 51/73, Gajary Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 19. 10. 2011
Základné imanie: 150,0 tis. €
Spisová značka: Sro/76538/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla; služby súvisiace so skrášľovaním tela …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R & R GRUPPE s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 49 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 18,2 tis. €.

18,2 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
193,6 tis. €
Aktíva
185,1 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 7,9 tis., 2023 11,1 tis., 2024 5,6 tis., 2025 2,9 tis.20212,9 tis.20227,9 tis.202311,1 tis.20245,6 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,2 tis., 2022 11,0 tis., 2023 14,8 tis., 2024 35,8 tis., 2025 18,2 tis.20215,2 tis.202211,0 tis.202314,8 tis.202435,8 tis.202518,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,2 tis. € 2,9 tis. €
2024 35,8 tis. € 5,6 tis. €
2023 14,8 tis. € 11,1 tis. €
2022 11,0 tis. € 7,9 tis. €
2021 5,2 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie185,1 tis. €
  • Záväzky8,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R & R GRUPPE s. r. o. v konkurze?

R & R GRUPPE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R & R GRUPPE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R & R GRUPPE s. r. o. tržby 18,2 tis. €.

Je firma R & R GRUPPE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R & R GRUPPE s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Kde firma R & R GRUPPE s. r. o. sídli?

R & R GRUPPE s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 51/73, Gajary, 900 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026