Business Success Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46380370
DIČ: 2023354201
IČ DPH: SK2023354201
Šuľany 6, Horný Bar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šuľany 6, Horný Bar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 11. 10. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 11. 2011
Spisová značka: Sro/59107/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Monika Timková od 11. 10. 2011
    konateľ
  • Barbora Timková od 27. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Business Success Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 44 % na 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 13,4 tis. €.

13,4 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
69,7 tis. €
Aktíva
58,5 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,1 tis., 2022 1,7 tis., 2023 2,2 tis., 2024 −3,4 tis., 2025 −1,9 tis.20215,1 tis.20221,7 tis.20232,2 tis.2024−3,4 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,4 tis., 2022 17,2 tis., 2023 16,1 tis., 2024 8,2 tis., 2025 13,4 tis.202121,4 tis.202217,2 tis.202316,1 tis.20248,2 tis.202513,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,4 tis. € -1,9 tis. €
2024 8,2 tis. € -3,4 tis. €
2023 16,1 tis. € 2,2 tis. €
2022 17,2 tis. € 1,7 tis. €
2021 21,4 tis. € 5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie58,5 tis. €
  • Záväzky11,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Business Success Slovakia s. r. o. v konkurze?

Business Success Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Business Success Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Business Success Slovakia s. r. o. tržby 13,4 tis. €.

Je firma Business Success Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Business Success Slovakia s. r. o. vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je Business Success Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Business Success Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Business Success Slovakia s. r. o. sídli?

Business Success Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Šuľany 6, Horný Bar, 930 33.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026