MUDr. Trojčák & Company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46380183
DIČ: 2023352111
Boženy Němcovej 958/55, Veľký Krtíš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Boženy Němcovej 958/55, Veľký Krtíš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 6. 10. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/20912/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Mirko Trojčák od 6. 10. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Trojčák & Company s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 16,7 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 180,5 tis. €.

180,5 tis. €
Tržby
16,7 tis. €
Zisk
195,6 tis. €
Celkové výnosy
112,4 tis. €
Aktíva
99,0 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
41,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,9 tis., 2022 7,0 tis., 2023 12,6 tis., 2024 14,4 tis., 2025 16,7 tis.20216,9 tis.20227,0 tis.202312,6 tis.202414,4 tis.202516,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 119,6 tis., 2022 133,2 tis., 2023 158,8 tis., 2024 158,9 tis., 2025 180,5 tis.2021119,6 tis.2022133,2 tis.2023158,8 tis.2024158,9 tis.2025180,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 131,7 tis., 2022 150,7 tis., 2023 172,7 tis., 2024 173,0 tis., 2025 195,6 tis.2021131,7 tis.2022150,7 tis.2023172,7 tis.2024173,0 tis.2025195,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,8 tis., 2022 1,9 tis., 2023 3,3 tis., 2024 3,8 tis., 2025 4,4 tis.20211,8 tis.20221,9 tis.20233,3 tis.20243,8 tis.20254,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 180,5 tis. € 16,7 tis. €
2024 158,9 tis. € 14,4 tis. €
2023 158,8 tis. € 12,6 tis. €
2022 133,2 tis. € 7,0 tis. €
2021 119,6 tis. € 6,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty103,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov73,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,7 tis. €
  • Rezervy942 €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Trojčák & Company s.r.o. v konkurze?

MUDr. Trojčák & Company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Trojčák & Company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Trojčák & Company s.r.o. tržby 180,5 tis. €.

Je firma MUDr. Trojčák & Company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Trojčák & Company s.r.o. dosiahla zisk 16,7 tis. €.

Kde firma MUDr. Trojčák & Company s.r.o. sídli?

MUDr. Trojčák & Company s.r.o. má sídlo na adrese Boženy Němcovej 958/55, Veľký Krtíš, 990 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026