SK - MED II s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46362916
DIČ: 2023390776
Opálová 15414/9, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Opálová 15414/9, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 13. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/21243/S
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Iveta Králinská od 13. 12. 2011
    konateľspoločník
  • MUDr. Zuzana Somorová od 13. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK - MED II s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 15,6 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 137,3 tis. €.

137,3 tis. €
Tržby
15,6 tis. €
Zisk
130,2 tis. €
Aktíva
111,5 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 39,6 tis., 2023 36,6 tis., 2024 13,3 tis., 2025 15,6 tis.20215,3 tis.202239,6 tis.202336,6 tis.202413,3 tis.202515,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 133,6 tis., 2022 144,6 tis., 2023 156,6 tis., 2024 144,2 tis., 2025 137,3 tis.2021133,6 tis.2022144,6 tis.2023156,6 tis.2024144,2 tis.2025137,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,3 tis. € 15,6 tis. €
2024 144,2 tis. € 13,3 tis. €
2023 156,6 tis. € 36,6 tis. €
2022 144,6 tis. € 39,6 tis. €
2021 133,6 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie111,5 tis. €
  • Záväzky18,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK - MED II s.r.o. v konkurze?

SK - MED II s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK - MED II s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK - MED II s.r.o. tržby 137,3 tis. €.

Je firma SK - MED II s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK - MED II s.r.o. dosiahla zisk 15,6 tis. €.

Kde firma SK - MED II s.r.o. sídli?

SK - MED II s.r.o. má sídlo na adrese Opálová 15414/9, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026