Kozia farma Kozinka s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46352694
DIČ: 2023336370
IČ DPH: SK2023336370
Ul. Mieru 298, Veľký Blh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ul. Mieru 298, Veľký Blh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 14. 9. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2023
Spisová značka: Sro/20798/S
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracova…; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Ibos od 14. 9. 2011
    konateľspoločník
  • Ing. Petra Pajasová od 14. 9. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kozia farma Kozinka s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,1 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 94,7 tis. €.

94,7 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Strata
87,2 tis. €
Aktíva
57,6 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 −569, 2023 19,6 tis., 2024 12,4 tis., 2025 −1,1 tis.20219,2 tis.2022−569202319,6 tis.202412,4 tis.2025−1,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,9 tis., 2022 11,1 tis., 2023 80,0 tis., 2024 78,1 tis., 2025 94,7 tis.202117,9 tis.202211,1 tis.202380,0 tis.202478,1 tis.202594,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,7 tis. € -1,1 tis. €
2024 78,1 tis. € 12,4 tis. €
2023 80,0 tis. € 19,6 tis. €
2022 11,1 tis. € -569 €
2021 17,9 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie57,6 tis. €
  • Záväzky29,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kozia farma Kozinka s. r. o. v konkurze?

Kozia farma Kozinka s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kozia farma Kozinka s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kozia farma Kozinka s. r. o. tržby 94,7 tis. €.

Je firma Kozia farma Kozinka s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kozia farma Kozinka s. r. o. vykázala stratu 1,1 tis. €.

Je Kozia farma Kozinka s. r. o. platiteľom DPH?

Kozia farma Kozinka s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kozia farma Kozinka s. r. o. sídli?

Kozia farma Kozinka s. r. o. má sídlo na adrese Ul. Mieru 298, Veľký Blh, 980 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026