REVINVEST, s. r. o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 46324127
DIČ: 2023340693
IČ DPH: SK2023340693
Grösslingova 4, Bratislava-Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Grösslingova 4, Bratislava-Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73110
Dátum vzniku: 22. 3. 1993
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2012
Spisová značka: Sro/78467/B
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Hošták od 23. 9. 2011
    konateľlikvidátorspoločník
  • Ing. Tomáš Válek od 23. 9. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť REVINVEST, s. r. o. v likvidácii v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 22,6 tis. € a tržby jej klesli o 100 % na 63 €.

63 €
Tržby
22,6 tis. €
Strata
6,6 tis. €
Aktíva
6,2 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 348, 2021 19,6 tis., 2022 270,3 tis., 2023 34,8 tis., 2024 −22,6 tis.2020348202119,6 tis.2022270,3 tis.202334,8 tis.2024−22,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 247,6 tis., 2021 1,8 mil., 2022 5,2 mil., 2023 139,3 tis., 2024 632020247,6 tis.20211,8 mil.20225,2 mil.2023139,3 tis.202463
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 63 € -22,6 tis. €
2023 139,3 tis. € 34,8 tis. €
2022 5,2 mil. € 270,3 tis. €
2021 1,8 mil. € 19,6 tis. €
2020 247,6 tis. € 348 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie6,2 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REVINVEST, s. r. o. v likvidácii v konkurze?

REVINVEST, s. r. o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REVINVEST, s. r. o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala REVINVEST, s. r. o. v likvidácii tržby 63 €.

Je firma REVINVEST, s. r. o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 REVINVEST, s. r. o. v likvidácii vykázala stratu 22,6 tis. €.

Je REVINVEST, s. r. o. v likvidácii platiteľom DPH?

REVINVEST, s. r. o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REVINVEST, s. r. o. v likvidácii sídli?

REVINVEST, s. r. o. v likvidácii má sídlo na adrese Grösslingova 4, Bratislava-Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026