ŽP Bezpečnostné služby s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46315829
DIČ: 2023327339
IČ DPH: SK2023327339
Kolkáreň 35, Podbrezová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kolkáreň 35, Podbrezová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.10
Dátum vzniku: 27. 8. 2011
Základné imanie: 200,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2011
Spisová značka: Sro/20746/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Štefan Šuhajda od 27. 8. 2011
    konateľ
  • Mgr. Peter Suja od 27. 8. 2011
    konateľ
  • Železiarne Podbrezová a.s. od 14. 4. 2022
    spoločník
  • Ing. Ján Villim od 29. 3. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Pavel Valent od 22. 8. 2016
    člen dozornej rady
  • Jozef Soták od 5. 4. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 11,7 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
11,7 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
724,8 tis. €
Aktíva
370,8 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
92,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 11,1 tis., 2023 11,4 tis., 2024 9,8 tis., 2025 11,7 tis.202118,2 tis.202211,1 tis.202311,4 tis.20249,8 tis.202511,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,9 mil., 2023 2,1 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,0 mil.20211,7 mil.20221,9 mil.20232,1 mil.20242,1 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 11,7 tis. €
2024 2,1 mil. € 9,8 tis. €
2023 2,1 mil. € 11,4 tis. €
2022 1,9 mil. € 11,1 tis. €
2021 1,7 mil. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,0 tis. €
  • Zásoby2,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky597,8 tis. €
  • Finančné účty88,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov139,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,7 tis. €
  • Rezervy123,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky214,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. v konkurze?

ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. dosiahla zisk 11,7 tis. €.

Je ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. platiteľom DPH?

ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. sídli?

ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. má sídlo na adrese Kolkáreň 35, Podbrezová, 976 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026