MHABLAK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46311815
DIČ: 2023324259
IČ DPH: SK2023324259
Šašovská 3017/10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šašovská 3017/10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 23. 8. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2016
Spisová značka: Sro/75311/B
Predmet podnikania (výber): fotografické služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mario Hablák od 1. 7. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MHABLAK s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 22,1 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 694,0 tis. €.

694,0 tis. €
Tržby
22,1 tis. €
Strata
575,8 tis. €
Celkové výnosy
563,4 tis. €
Aktíva
333,7 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 103,8 tis., 2022 151,8 tis., 2023 57,3 tis., 2024 37,4 tis., 2025 −22,1 tis.2021103,8 tis.2022151,8 tis.202357,3 tis.202437,4 tis.2025−22,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 2,1 mil., 2023 1,3 mil., 2024 983,6 tis., 2025 694,0 tis.20212,3 mil.20222,1 mil.20231,3 mil.2024983,6 tis.2025694,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 694,0 tis. € -22,1 tis. €
2024 983,6 tis. € 37,4 tis. €
2023 1,3 mil. € 57,3 tis. €
2022 2,1 mil. € 151,8 tis. €
2021 2,3 mil. € 103,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok185,7 tis. €
  • Zásoby207,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,9 tis. €
  • Finančné účty120,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie708 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov350,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-22,1 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky290 €
  • Krátkodobé záväzky2,7 tis. €
  • Bankové úvery225,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MHABLAK s. r. o. v konkurze?

MHABLAK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MHABLAK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MHABLAK s. r. o. tržby 694,0 tis. €.

Je firma MHABLAK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MHABLAK s. r. o. vykázala stratu 22,1 tis. €.

Je MHABLAK s. r. o. platiteľom DPH?

MHABLAK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MHABLAK s. r. o. sídli?

MHABLAK s. r. o. má sídlo na adrese Šašovská 3017/10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026