REALTHERM Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46306676
DIČ: 2023324512
IČ DPH: SK2023324512
Ulica Vajanského 863, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Vajanského 863, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.53
Dátum vzniku: 23. 8. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 9. 2011
Spisová značka: Sro/20731/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konan…; opracovanie kovu jednoduchým spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristína Šimko od 28. 7. 2026
    konateľ
  • Patrik Šimko od 23. 8. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REALTHERM Slovakia s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 58,7 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
58,7 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
915,9 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
14,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 240,8 tis., 2022 180,6 tis., 2023 64,3 tis., 2024 58,5 tis., 2025 58,7 tis.2021240,8 tis.2022180,6 tis.202364,3 tis.202458,5 tis.202558,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,2 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,2 mil.20211,7 mil.20222,2 mil.20231,8 mil.20241,8 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 58,7 tis. €
2024 1,8 mil. € 58,5 tis. €
2023 1,8 mil. € 64,3 tis. €
2022 2,2 mil. € 180,6 tis. €
2021 1,7 mil. € 240,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby252,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky160,6 tis. €
  • Finančné účty54,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku40,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov811,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,7 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky216,8 tis. €
  • Bankové úvery278,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie153,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REALTHERM Slovakia s.r.o. v konkurze?

REALTHERM Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REALTHERM Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REALTHERM Slovakia s.r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma REALTHERM Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REALTHERM Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 58,7 tis. €.

Je REALTHERM Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

REALTHERM Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REALTHERM Slovakia s.r.o. sídli?

REALTHERM Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Vajanského 863, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026