KOVEX-STAVEBNINY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46304525
DIČ: 2023323335
IČ DPH: SK2023323335
Pekárenská 4, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pekárenská 4, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 11. 8. 2011
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2019
Spisová značka: Sro/28191/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Čalovka od 21. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Monika Lešová od 21. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Tomáš Čalovka od 2. 3. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 88 % na 157,6 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 4,6 mil. €.

4,6 mil. €
Tržby
157,6 tis. €
Zisk
4,6 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
502,8 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
12,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,2 tis., 2022 115,0 tis., 2023 100,2 tis., 2024 83,7 tis., 2025 157,6 tis.202145,2 tis.2022115,0 tis.2023100,2 tis.202483,7 tis.2025157,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,6 mil., 2022 4,6 mil., 2023 3,8 mil., 2024 4,3 mil., 2025 4,6 mil.20213,6 mil.20224,6 mil.20233,8 mil.20244,3 mil.20254,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,6 mil. € 157,6 tis. €
2024 4,3 mil. € 83,7 tis. €
2023 3,8 mil. € 100,2 tis. €
2022 4,6 mil. € 115,0 tis. €
2021 3,6 mil. € 45,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok18,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok276,6 tis. €
  • Zásoby218,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky399,2 tis. €
  • Finančné účty377,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie21,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie502,8 tis. €
  • Záväzky808,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. v konkurze?

KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. tržby 4,6 mil. €.

Je firma KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. dosiahla zisk 157,6 tis. €.

Je KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. platiteľom DPH?

KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. sídli?

KOVEX-STAVEBNINY s.r.o. má sídlo na adrese Pekárenská 4, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026