Exclusive cars, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46300767
DIČ: 2023338592
IČ DPH: SK2023338592
Nitrianska 2396/114A, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska 2396/114A, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 2451
Dátum vzniku: 26. 2. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2013
Spisová značka: Sro/25064/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radim Gerbel od 21. 9. 2011
    konateľspoločník
  • Andrej Gerbel od 5. 8. 2025
    spoločník
  • Veronika Horná od 11. 8. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Exclusive cars, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 7,1 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 75,8 tis. €.

75,8 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
75,8 tis. €
Celkové výnosy
333,3 tis. €
Aktíva
59,2 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
38,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 18,8 tis., 2023 5,2 tis., 2024 9,3 tis., 2025 7,1 tis.202110,2 tis.202218,8 tis.20235,2 tis.20249,3 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,3 tis., 2022 49,0 tis., 2023 63,6 tis., 2024 57,5 tis., 2025 75,8 tis.202146,3 tis.202249,0 tis.202363,6 tis.202457,5 tis.202575,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 75,8 tis. € 7,1 tis. €
2024 57,5 tis. € 9,3 tis. €
2023 63,6 tis. € 5,2 tis. €
2022 49,0 tis. € 18,8 tis. €
2021 46,3 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok210,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,5 tis. €
  • Finančné účty110,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov44,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Rezervy110 €
  • Krátkodobé záväzky273,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Exclusive cars, s. r. o. v konkurze?

Exclusive cars, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Exclusive cars, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Exclusive cars, s. r. o. tržby 75,8 tis. €.

Je firma Exclusive cars, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Exclusive cars, s. r. o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je Exclusive cars, s. r. o. platiteľom DPH?

Exclusive cars, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Exclusive cars, s. r. o. sídli?

Exclusive cars, s. r. o. má sídlo na adrese Nitrianska 2396/114A, Partizánske, 958 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026