Lubexpert Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46296280
DIČ: 2023319650
IČ DPH: SK2023319650
Grösslingová 5, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Grösslingová 5, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.71
Dátum vzniku: 6. 8. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2011
Spisová značka: Sro/74953/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; maloobchod a veľkoobchod s olejmi a mazivami; sprostredkovateľká činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tamás Sutyinszky od 1. 4. 2021
    konateľ
  • Wälchli & Bollier AG od 27. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lubexpert Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 134,4 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 9,4 mil. €.

9,4 mil. €
Tržby
134,4 tis. €
Zisk
9,4 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
7,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 193,2 tis., 2022 294,4 tis., 2023 282,8 tis., 2024 244,4 tis., 2025 134,4 tis.2021193,2 tis.2022294,4 tis.2023282,8 tis.2024244,4 tis.2025134,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,3 mil., 2022 8,1 mil., 2023 10,1 mil., 2024 9,2 mil., 2025 9,4 mil.20216,3 mil.20228,1 mil.202310,1 mil.20249,2 mil.20259,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,4 mil. € 134,4 tis. €
2024 9,2 mil. € 244,4 tis. €
2023 10,1 mil. € 282,8 tis. €
2022 8,1 mil. € 294,4 tis. €
2021 6,3 mil. € 193,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby1,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky12,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty541,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy475,0 tis. €
  • Fondy zo zisku896 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov782,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie134,4 tis. €
  • Rezervy46,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky666 €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lubexpert Slovakia s. r. o. v konkurze?

Lubexpert Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lubexpert Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lubexpert Slovakia s. r. o. tržby 9,4 mil. €.

Je firma Lubexpert Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lubexpert Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 134,4 tis. €.

Je Lubexpert Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Lubexpert Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lubexpert Slovakia s. r. o. sídli?

Lubexpert Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Grösslingová 5, Bratislava, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026