PB Travel & Trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46275584
DIČ: 2023310828
IČ DPH: SK2023310828
Tabaková 36, Bernolákovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tabaková 36, Bernolákovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 1. 8. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2011
Spisová značka: Sro/74724/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; prevádzkovanie cestovnej kancelárie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Bizoň od 1. 8. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PB Travel & Trade s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 52,1 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 813,9 tis. €.

813,9 tis. €
Tržby
52,1 tis. €
Zisk
815,0 tis. €
Celkové výnosy
229,0 tis. €
Aktíva
117,3 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
13,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11,7 tis., 2022 6,4 tis., 2023 59,3 tis., 2024 59,6 tis., 2025 52,1 tis.2021−11,7 tis.20226,4 tis.202359,3 tis.202459,6 tis.202552,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,5 tis., 2022 248,8 tis., 2023 760,7 tis., 2024 763,7 tis., 2025 813,9 tis.202143,5 tis.2022248,8 tis.2023760,7 tis.2024763,7 tis.2025813,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 88,6 tis., 2022 256,6 tis., 2023 761,0 tis., 2024 767,1 tis., 2025 815,0 tis.202188,6 tis.2022256,6 tis.2023761,0 tis.2024767,1 tis.2025815,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 779, 2023 13,8 tis., 2024 16,4 tis., 2025 14,2 tis.202102022779202313,8 tis.202416,4 tis.202514,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 813,9 tis. € 52,1 tis. €
2024 763,7 tis. € 59,6 tis. €
2023 760,7 tis. € 59,3 tis. €
2022 248,8 tis. € 6,4 tis. €
2021 43,5 tis. € -11,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,6 tis. €
  • Finančné účty167,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov59,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,1 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky551 €
  • Krátkodobé záväzky107,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PB Travel & Trade s. r. o. v konkurze?

PB Travel & Trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PB Travel & Trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PB Travel & Trade s. r. o. tržby 813,9 tis. €.

Je firma PB Travel & Trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PB Travel & Trade s. r. o. dosiahla zisk 52,1 tis. €.

Je PB Travel & Trade s. r. o. platiteľom DPH?

PB Travel & Trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PB Travel & Trade s. r. o. sídli?

PB Travel & Trade s. r. o. má sídlo na adrese Tabaková 36, Bernolákovo, 900 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026