Euro Výťahy, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46264388
DIČ: 2023304437
IČ DPH: SK2023304437
Pestovateľská 1905/1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pestovateľská 1905/1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 20. 7. 2011
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2011
Spisová značka: Sro/74620/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Gabriel Sebök od 20. 7. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Euro Výťahy, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 43,4 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 582,0 tis. €.

582,0 tis. €
Tržby
43,4 tis. €
Zisk
604,0 tis. €
Celkové výnosy
263,3 tis. €
Aktíva
83,2 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
32,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −216, 2022 26,5 tis., 2023 −19,6 tis., 2024 34,4 tis., 2025 43,4 tis.2021−216202226,5 tis.2023−19,6 tis.202434,4 tis.202543,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 640,2 tis., 2022 1,2 mil., 2023 526,1 tis., 2024 631,7 tis., 2025 582,0 tis.2021640,2 tis.20221,2 mil.2023526,1 tis.2024631,7 tis.2025582,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 582,0 tis. € 43,4 tis. €
2024 631,7 tis. € 34,4 tis. €
2023 526,1 tis. € -19,6 tis. €
2022 1,2 mil. € 26,5 tis. €
2021 640,2 tis. € -216 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok95,2 tis. €
  • Zásoby656 €
  • Dlhodobé pohľadávky10,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,6 tis. €
  • Finančné účty131,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,4 tis. €
  • Rezervy2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky86,4 tis. €
  • Bankové úvery75,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Euro Výťahy, s. r. o. v konkurze?

Euro Výťahy, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Euro Výťahy, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Euro Výťahy, s. r. o. tržby 582,0 tis. €.

Je firma Euro Výťahy, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Euro Výťahy, s. r. o. dosiahla zisk 43,4 tis. €.

Je Euro Výťahy, s. r. o. platiteľom DPH?

Euro Výťahy, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Euro Výťahy, s. r. o. sídli?

Euro Výťahy, s. r. o. má sídlo na adrese Pestovateľská 1905/1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026