FINECO Prešov, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46258868
DIČ: 2023295483
IČ DPH: SK2023295483
Solivarská 15492/19A, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Solivarská 15492/19A, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43120
Dátum vzniku: 17. 2. 2021
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2011
Spisová značka: Sro/24670/P
Predmet podnikania (výber): Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Butorac od 8. 7. 2011
    konateľspoločník
  • Mgr. Radovan Haľko od 3. 1. 2023
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FINECO Prešov, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 390,7 tis. €.

390,7 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
405,3 tis. €
Celkové výnosy
579,6 tis. €
Aktíva
269,8 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
31,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,7 tis., 2022 9,8 tis., 2023 8,2 tis., 2024 29,1 tis., 2025 1,9 tis.2021−10,7 tis.20229,8 tis.20238,2 tis.202429,1 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 238,6 tis., 2022 322,2 tis., 2023 463,3 tis., 2024 432,2 tis., 2025 390,7 tis.2021238,6 tis.2022322,2 tis.2023463,3 tis.2024432,2 tis.2025390,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 390,7 tis. € 1,9 tis. €
2024 432,2 tis. € 29,1 tis. €
2023 463,3 tis. € 8,2 tis. €
2022 322,2 tis. € 9,8 tis. €
2021 238,6 tis. € -10,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok493,7 tis. €
  • Zásoby132 €
  • Krátkodobé pohľadávky64,4 tis. €
  • Finančné účty21,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy263,3 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-904 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,9 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky33,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky198,3 tis. €
  • Bankové úvery74,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FINECO Prešov, s. r. o. v konkurze?

FINECO Prešov, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FINECO Prešov, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FINECO Prešov, s. r. o. tržby 390,7 tis. €.

Je firma FINECO Prešov, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FINECO Prešov, s. r. o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je FINECO Prešov, s. r. o. platiteľom DPH?

FINECO Prešov, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FINECO Prešov, s. r. o. sídli?

FINECO Prešov, s. r. o. má sídlo na adrese Solivarská 15492/19A, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026