ATS Industrial Automation s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46258132
DIČ: 2023303337
IČ DPH: SK2023303337
Za stanicou 8, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za stanicou 8, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31000
Dátum vzniku: 24. 11. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2012
Spisová značka: Sro/74469/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Olaf Mitschka od 3. 9. 2025
    konateľ
  • ATS Orise s.r.o. od 28. 3. 2026
    spoločník
  • Process Automation Solutions GmbH od 13. 4. 2022
    spoločník
  • Robert Levčík od 25. 10. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť ATS Industrial Automation s.r.o. v roku 2026 sa prepadla zo zisku do straty 4,7 mil. € a tržby jej narástli o 22 % na 22,9 mil. €.

22,9 mil. €
Tržby
4,7 mil. €
Strata
25,4 mil. €
Celkové výnosy
12,5 mil. €
Aktíva
2,6 mil. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
3,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 381,6 tis., 2023 3,1 mil., 2024 −499,3 tis., 2025 1,5 mil., 2026 −4,7 mil.2022381,6 tis.20233,1 mil.2024−499,3 tis.20251,5 mil.2026−4,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 6,9 mil., 2023 13,3 mil., 2024 22,3 mil., 2025 18,7 mil., 2026 22,9 mil.20226,9 mil.202313,3 mil.202422,3 mil.202518,7 mil.202622,9 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 17,1 mil., 2026 25,4 mil.2022–2023–2024–202517,1 mil.202625,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 547,3 tis., 2026 −303,6 tis.2022–2023–2024–2025547,3 tis.2026−303,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 22,9 mil. € -4,7 mil. €
2025 18,7 mil. € 1,5 mil. €
2024 22,3 mil. € -499,3 tis. €
2023 13,3 mil. € 3,1 mil. €
2022 6,9 mil. € 381,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok405,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok754,5 tis. €
  • Zásoby2,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky330,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,9 mil. €
  • Finančné účty187,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie89,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,7 mil. €
  • Rezervy1,5 mil. €
  • Dlhodobé záväzky19,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATS Industrial Automation s.r.o. v konkurze?

ATS Industrial Automation s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATS Industrial Automation s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala ATS Industrial Automation s.r.o. tržby 22,9 mil. €.

Je firma ATS Industrial Automation s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 ATS Industrial Automation s.r.o. vykázala stratu 4,7 mil. €.

Je ATS Industrial Automation s.r.o. platiteľom DPH?

ATS Industrial Automation s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATS Industrial Automation s.r.o. sídli?

ATS Industrial Automation s.r.o. má sídlo na adrese Za stanicou 8, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026