M - KOVO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46257349
DIČ: 2023296847
IČ DPH: SK2023296847
Južná 167/4, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná 167/4, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 1. 7. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2011
Spisová značka: Sro/24732/R
Predmet podnikania (výber): kovoobrábanie; zámočníctvo; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maroš Koša od 1. 7. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M - KOVO s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 69 % na 49,6 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 359,4 tis. €.

359,4 tis. €
Tržby
49,6 tis. €
Zisk
370,4 tis. €
Celkové výnosy
364,8 tis. €
Aktíva
150,9 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
31,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,3 tis., 2022 7,4 tis., 2023 18,9 tis., 2024 29,4 tis., 2025 49,6 tis.202111,3 tis.20227,4 tis.202318,9 tis.202429,4 tis.202549,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 204,6 tis., 2022 172,5 tis., 2023 203,8 tis., 2024 253,1 tis., 2025 359,4 tis.2021204,6 tis.2022172,5 tis.2023203,8 tis.2024253,1 tis.2025359,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 359,4 tis. € 49,6 tis. €
2024 253,1 tis. € 29,4 tis. €
2023 203,8 tis. € 18,9 tis. €
2022 172,5 tis. € 7,4 tis. €
2021 204,6 tis. € 11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok97,6 tis. €
  • Zásoby7,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky234,0 tis. €
  • Finančné účty25,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy3,8 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov92,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,6 tis. €
  • Rezervy580 €
  • Dlhodobé záväzky75,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky138,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M - KOVO s. r. o. v konkurze?

M - KOVO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M - KOVO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M - KOVO s. r. o. tržby 359,4 tis. €.

Je firma M - KOVO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M - KOVO s. r. o. dosiahla zisk 49,6 tis. €.

Je M - KOVO s. r. o. platiteľom DPH?

M - KOVO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M - KOVO s. r. o. sídli?

M - KOVO s. r. o. má sídlo na adrese Južná 167/4, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026