MV Trade Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46256245
DIČ: 2023306296
IČ DPH: SK2023306296
Misionárska 731/6, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Misionárska 731/6, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.32
Dátum vzniku: 13. 7. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2012
Spisová značka: Sro/29441/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Valkovič od 15. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MV Trade Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 235,2 tis. €.

235,2 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Strata
235,4 tis. €
Celkové výnosy
119,0 tis. €
Aktíva
53,3 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
3,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 13,0 tis., 2023 15,5 tis., 2024 1,6 tis., 2025 −6,3 tis.202112,6 tis.202213,0 tis.202315,5 tis.20241,6 tis.2025−6,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 220,5 tis., 2022 244,8 tis., 2023 282,1 tis., 2024 275,8 tis., 2025 235,2 tis.2021220,5 tis.2022244,8 tis.2023282,1 tis.2024275,8 tis.2025235,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 235,2 tis. € -6,3 tis. €
2024 275,8 tis. € 1,6 tis. €
2023 282,1 tis. € 15,5 tis. €
2022 244,8 tis. € 13,0 tis. €
2021 220,5 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,7 tis. €
  • Zásoby12,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,5 tis. €
  • Finančné účty62,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov54,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky49,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MV Trade Slovakia s.r.o. v konkurze?

MV Trade Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MV Trade Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MV Trade Slovakia s.r.o. tržby 235,2 tis. €.

Je firma MV Trade Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MV Trade Slovakia s.r.o. vykázala stratu 6,3 tis. €.

Je MV Trade Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

MV Trade Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MV Trade Slovakia s.r.o. sídli?

MV Trade Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Misionárska 731/6, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026