ZB COLOR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46242112
DIČ: 2023305988
IČ DPH: SK2023305988
Priateľstva 262/35, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priateľstva 262/35, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 21. 7. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 9. 2011
Spisová značka: Sro/29490/N
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Baláž od 21. 7. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZB COLOR, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 10,1 tis. € a tržby jej narástli o 363 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
10,1 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
107,7 tis. €
Aktíva
78,6 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
5,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,4 tis., 2022 6,3 tis., 2023 6,9 tis., 2024 −18,6 tis., 2025 10,1 tis.202111,4 tis.20226,3 tis.20236,9 tis.2024−18,6 tis.202510,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 439,1 tis., 2022 358,9 tis., 2023 422,9 tis., 2024 283,4 tis., 2025 1,3 mil.2021439,1 tis.2022358,9 tis.2023422,9 tis.2024283,4 tis.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 10,1 tis. €
2024 283,4 tis. € -18,6 tis. €
2023 422,9 tis. € 6,9 tis. €
2022 358,9 tis. € 6,3 tis. €
2021 439,1 tis. € 11,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,2 tis. €
  • Finančné účty83,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov63,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZB COLOR, s.r.o. v konkurze?

ZB COLOR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZB COLOR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZB COLOR, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma ZB COLOR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZB COLOR, s.r.o. dosiahla zisk 10,1 tis. €.

Je ZB COLOR, s.r.o. platiteľom DPH?

ZB COLOR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZB COLOR, s.r.o. sídli?

ZB COLOR, s.r.o. má sídlo na adrese Priateľstva 262/35, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026