MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46227415
DIČ: 2023289015
IČ DPH: SK2023289015
Fedinova 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fedinova 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 18. 6. 2011
DPH: Platiteľ DPH od 7. 12. 2011
Spisová značka: Sro/73946/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Lucia Kubovičová od 18. 6. 2011
    konateľspoločník
  • RNDr. Tatiana Kubovičová od 18. 6. 2011
    konateľspoločník
  • Peter Kubovič od 27. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 23,7 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
23,7 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
622,8 tis. €
Aktíva
172,8 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
16,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,6 tis., 2022 43,3 tis., 2023 57,9 tis., 2024 21,4 tis., 2025 23,7 tis.202122,6 tis.202243,3 tis.202357,9 tis.202421,4 tis.202523,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,8 mil., 2023 2,2 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,1 mil.20211,6 mil.20221,8 mil.20232,2 mil.20241,9 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 23,7 tis. €
2024 1,9 mil. € 21,4 tis. €
2023 2,2 mil. € 57,9 tis. €
2022 1,8 mil. € 43,3 tis. €
2021 1,6 mil. € 22,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 tis. €
  • Zásoby195,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky394,7 tis. €
  • Finančné účty28,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov143,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,7 tis. €
  • Rezervy12,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky408,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. v konkurze?

MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. dosiahla zisk 23,7 tis. €.

Je MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. platiteľom DPH?

MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. sídli?

MANDRAGORA LEKÁREŇ, s. r. o. má sídlo na adrese Fedinova 9, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026